P.H.U. BIOS Mirosław Poznański

80-716 Gdańsk, Rzęsna 3 pok.12

501 754... 144więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.6

Marek1811

Bardzo szybka,rzetelna obsługa,jesteśmy bardzo wdzięczni,za tak szybką udzieloną nam pomoc w pozbyciu się pluskwy, Naprawdę firma godna polecenia!

1

6

6
michał

Pan Mirek z firmy BIOS swoją pracę wykonał dokładnie, a co najważniejsze skutecznie. Prusaki nie pojawiają się! Bardzo miły kontakt, polecam.

1

6

6
Dorota N

Mieliśmy olbrzymi problem z pluskwami w mieszkaniu. Wydaliśmy mnóstwo pieniędzy na różne preparaty i odstraszacze. W końcu wezwaliśmy Pana Mirka z firmy BIOS i zadziałało! Udało się, pozbyć ich, metodą trójfazową. Polecam jak najbardziej !

1

5

6
Elzbieta Żurawska

Witam wszystkich mających problem z pluskwami, Żadne dostępne preparaty ze sklepów nie zadziałały, tylko dawały nadzieję, że ich nie będzie, ale niestety tak nie jest. Dostałem od znajomych namiar na firmę Bios, zajmującą się profesjonalną dezynsekcją i nie pomyliłem się, polecam szczerze za dosadną informację o biologi owadów a co najważniejsze za skuteczną i perfekcyjną usługę. Cena również jest atrakcyjna. Polecam wszystkim!

1

6

6
Ewelinna I.

W przeciwieństwie do innych firm, dezynsekcja była przeprowadzona skutecznie.Firma Bios Pana Mirka, jest szczerze godna polecenia. Usługa pozbycia się pluskwy, była w pełni skuteczna!

1

6

6
Basia

Polecając dzisiaj usługi firmy BIOS, postanowiłam wspomnieć o usłudze przeprowadzonej prawie trzy lata temu. Mimo, że pojedyncze prusaki widuję na klatce schodowej i dowiedziałam się, że problem z prusakami jest też u sąsiadów, u mnie od czasu wytępienia ich nie było najmniejszych problemów. Jeśli jednak się pojawią wiem, że od razu zdecyduję się na dezynsekcję, bo nie ma sensu w jakikolwiek inny sposób walczyć z robactwem. Raz jeszcze dziękuję, Panu Mirkowi właścicielowi firmy Bios.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

4

 

Kontakt

80-716 Gdańsk,
Rzęsna 3 pok.12

501 754... 144więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: 24h

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd