P.H.U. BIOS Mirosław Poznański

80-716 Gdańsk, Rzęsna 3 pok.12

501 754... 144więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.7

Aleksy

Wytrzebili nasz ogród z kleszczy w ekspresowym tempie. Póki co psy przychodzą bez lokatorów w sierści, więc efekty są widoczne. Polecam.

1

6

6
Alina

Bardzo szybko pozbyli się obrzydliwych pluskiew z nieużywanego długo mieszkania. Najlepza firma tego typu z jaką miałam do czynienia, od razu wzbudzili moje zaufanie swoim bardzo kompetentnym podejściem i przygotowaniem do konkretnego problemu. Polecam.

1

6

6
Dorota

Pluskwy w domu, jak wiadomo trochę wstydliwy problem. My również początkowo mieliśmy opory przed mówieniem o tym komukolwiek, ale kiedy samodzielna walka z robalami okazała się fiaskiem zwróciliśmy się w specjalisty. Niepotrzebnie w ogóle próbowaliśmy sami zlikwidować robactwo. Firma specjalistyczna ma na taki problem zupełnie inne i zdecydowanie skuteczniejsze metody. Zdecydowanie polecam.

1

6

6
Mirka

Pluskwy w domu to naprawdę przykra sprawa, no i wstydliwa. Na podstawie doświadczenia we własnym domu twierdzę, że nie warto walczyć samemu. Zdecydowanie większe możliwośc*** przygotowani specjaliści. Firma Bios działa wyjątkowo skutecznie i z wykorzystaniem nowoczesnych środków. Jesteśmy zadowoleni z ich usług. Pozbyli się pluskiew ekspresowo.

1

6

6
Adrianna

Mieliśmy problem z mrówkami faraona. W krótkim czasie opanowały cały blok. Sąsiedzi długo nie chcieli zgodzić się na zamówienie profesjonalnej firmy, bo bali się oprysków chemią. Jednak firma Bios przedstawiła nam nowoczesną metodę zwalczania mrówek za pomocą żelu. Super sprawa, po mrówkach ani śladu.

1

6

6
Daria

Miałam spory problem z atakiem moli spożywczych w mojej kuchni. Nie mam pojęcia w jaki sposób zalęgły się w szafkach kuchennych, ale walka z nimi była jedną wielką porażką. Nie pomagało ani solidne mycie szafek, przyklejanie plastrów, ani pozbycie się większośc*** żywnościowych. Dopiero po przyjeździe firmy Bios moja nierówna walka z molami dobiegła końca. BARDZO SKUTECZNA FIRMA !!! Szczerze polecam.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

4

 

Kontakt

80-716 Gdańsk,
Rzęsna 3 pok.12

501 754... 144więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: bios.net.pl


Godziny otwarcia: 24h

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd