P.H.U. BIOS Mirosław Poznański

80-716 Gdańsk, Rzęsna 3 pok.12

501 754... 144więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.7

Dorota

Pluskwy w domu, jak wiadomo trochę wstydliwy problem. My również początkowo mieliśmy opory przed mówieniem o tym komukolwiek, ale kiedy samodzielna walka z robalami okazała się fiaskiem zwróciliśmy się w specjalisty. Niepotrzebnie w ogóle próbowaliśmy sami zlikwidować robactwo. Firma specjalistyczna ma na taki problem zupełnie inne i zdecydowanie skuteczniejsze metody. Zdecydowanie polecam.

1

6

6
Mirka

Pluskwy w domu to naprawdę przykra sprawa, no i wstydliwa. Na podstawie doświadczenia we własnym domu twierdzę, że nie warto walczyć samemu. Zdecydowanie większe możliwośc*** przygotowani specjaliści. Firma Bios działa wyjątkowo skutecznie i z wykorzystaniem nowoczesnych środków. Jesteśmy zadowoleni z ich usług. Pozbyli się pluskiew ekspresowo.

1

6

6
Adrianna

Mieliśmy problem z mrówkami faraona. W krótkim czasie opanowały cały blok. Sąsiedzi długo nie chcieli zgodzić się na zamówienie profesjonalnej firmy, bo bali się oprysków chemią. Jednak firma Bios przedstawiła nam nowoczesną metodę zwalczania mrówek za pomocą żelu. Super sprawa, po mrówkach ani śladu.

1

6

6
Daria

Miałam spory problem z atakiem moli spożywczych w mojej kuchni. Nie mam pojęcia w jaki sposób zalęgły się w szafkach kuchennych, ale walka z nimi była jedną wielką porażką. Nie pomagało ani solidne mycie szafek, przyklejanie plastrów, ani pozbycie się większośc*** żywnościowych. Dopiero po przyjeździe firmy Bios moja nierówna walka z molami dobiegła końca. BARDZO SKUTECZNA FIRMA !!! Szczerze polecam.

1

6

6
Daria Nawrat

Mieliśmy wspólnie z sąsiadami uciążliwy problem związany z pojawieniem się w naszym bloku pluskiew. Początkowo każdy walczył indywidualnie z tymi robakami, ale po różnych nieudanych próbach pozbycia się niechcianych lokatorów zadzwoniliśmy do Firmy BIOS. Reakcja firmy była natychmiastowa, przyjechali błyskawicznie, wyposażeni w profesjonalny sprzęt. W bardzo krótkim czasie po pluskwach nie było ani śladu. Super fachowa robota !!!

1

6

6
Martyna

Kiedy w naszym domu pojawiły się prusaki byłam po prostu załamana. Kompletnie nie miałam pomysłu jak się pozbyć tych paskudnych robali. Na wszelkie domowe sposoby prusaki były odporne. Wizja opryskiwania mieszkania, przy dzieciach i psie przerażała mnie. Jednak moje wątpliwości zostały rozwiane po kontakcie z firmą Bios. Zaproponowali mi nowoczesną metodę pozbycia się prusaków żelem. Preparat nie zostawił żadnych plam, ani uszkodzeń, nie wydzielał nieprzyjemnych zapachów. POLECAM ZDECYDOWANI

1

6

6

Zgłoś nadużycie

4

 

Kontakt

80-716 Gdańsk,
Rzęsna 3 pok.12

501 754... 144więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: 24h

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd